Predstava tematizira težak društveni problem: vršnjačko nasilje u digitalno doba. Suvremeno društvo traži odgovor na pitanje na koji način spriječiti ovakve oblike nasilja i izbjeći tragičan ishod kakvom smo svjedočili na kraju predstave. Iako svi mislimo da tinejdžeri i srednjoškolci žive bezbrižne živote, predstava prikazuje što se događa iza kulisa kad bizarna „šala“ izazove prelijevanje nasilja iz virtualnog svijeta u stvarni svijet. Nažalost, to nije izdvojena pojava nego sustavna, a cilj je predstave ukazati i izazvati katarzu kod gledatelja te doprinijeti sigurnijem svijetu za mlade ljude poput srednjoškolaca koji su je gledali 11. 5. u Rijeci.
Učenici prvog, drugog i četvrtog razreda (Ekonomija, Opća gimnazija i Elektrotehnika) bili su u pratnji voditeljice Branke Komljenović i razrednice 1. d razreda Ive Kuljiš.

