Od 5. do 8. svibnja ove godine, u Šibeniku je održano 33. Državno natjecanje iz geografije . Natjecanje je obuhvatilo 177 učenika osnovnih i srednjih škola Hrvatske koje je održano u tri kategorije – za gimnazijalce te za učenike strukovnih i umjetničkih škola ( A i B kategorija) Natjecanje je obuhvatilo znanja iz geografskih vještina i teorije.
Iz Istarske je županije na državno natjecanje pozvano samo dvoje učenika i to srednjoškolaca, a među njima bio je i naš učenik 1. razreda gimnazije Karlo Knapić.
Karlo je u iznimno oštroj konkurenciji među 17 natjecatelja , ostvario izniman uspjeh, visoko 7. mjesto.
Čestitke Karlu na odličnom uspjehu!

