Sjajan uspjeh našeg gimnazijalca na Državnom natjecanju iz geografije

Od 5. do 8. svibnja ove godine, u Šibeniku  je održano  33.  Državno  natjecanje iz  geografije .  Natjecanje  je obuhvatilo 177  učenika  osnovnih i srednjih  škola  Hrvatske  koje  je  održano u  tri  kategorije  – za  gimnazijalce  te  za  učenike strukovnih  i umjetničkih   škola ( A i B  kategorija) Natjecanje   je  obuhvatilo  znanja  iz  geografskih  vještina  i teorije.

Iz  Istarske  je županije  na državno  natjecanje  pozvano  samo dvoje   učenika i to  srednjoškolaca, a među  njima bio je i naš  učenik 1. razreda gimnazije Karlo  Knapić.

Karlo je  u  iznimno  oštroj  konkurenciji   među  17  natjecatelja , ostvario   izniman uspjeh, visoko  7.  mjesto.

Čestitke   Karlu  na   odličnom  uspjehu!

Scroll to Top