naslovna > Arhiva novosti > Rezultati na županijskim natjecanjima 2011.

31.03.2011. Konačni rezultati na županijskim i međužupanijskim natjecanjima 2011.

Na održanim županijskim i međužupanijskim natjecanjima u šk. g. 2010.-2011. sudjelovalo je 85 učenika/ca naše škole i 23 mentora/ica.
Prvo je mjesto osvojilo 20 učenika/ca (6 pojedinačno i 14 ekipno).
Drugo mjesto osvojilo je 11 učenika/ca (7 pojedinačno i 4 ekipno).
Treće mjesto osvojilo je 19 učenika/ca (6 pojedinačno i 13 ekipno).


Na poluzavršnim/međužupanijskim natjecanjima zabilježeni su slejdeći rezultati:

23.02.2011. - 4. mjesto -  instalateri grijanja i klimatizacije (Mateo Bažon i Marin Honović) pod vodstvom mentora Igora Zulijanija,
03.03.-04.03.2011. - 3. i 4. mjesto - Gastro (3. Antonio Jakovljević, 4. Matej Griparić i 4. Robero Krpan) pod vodstvom mentora Dorjana Mohorovića,
11.04.2011. - 4. mjesto - rukometna ekipa mladići (Damir Kadoić Balaško, Jan Franković, Aleks Ružić, Paulo Načinović, Ivan Jelčić, Mario Verbanac, Mateo Demetlika, Toni Gajica, Groucho Bono Štingl, Dino Miletić, Nino Franković, Piero Glavičić, Korado Juričić i Toni Dragičević) pod vodstvom mentora Josipa Golje;
13.04.2011. - 3. mjesto - rukometna ekipa djevojke (Matea Lilić, Roberta Juričić, Iva Kostić, Lea Mrazović, Anni Šumberac, Karla Tavić, Karla Jakša, Matea Kelentrić, Natali Zahtila, Antonia Juričić, Chiara Kos, Paula Benković i Emili Zenković) pod vodstvom mentorice Ljiljane Štingl.


Na državno natjecanje pozvani su i neki već zabilježili sljedeće rezultate:

24.03.-26.03.2011. - 4. mjesto za talijanski jezik (Fabianna Giurici) pod vodstvom mentorice Leane Licul,
24.03.-25.03.2011. - 1. i 2. mjesto - elektromehanika (1. Hasan Ahmić i 2. Paolo Načinović) pod vodstvom mentora Alena Šestaka,
14.04.-15.04.2011. - 10. (Luka Tomić) i 15. (Luka Načinović) - osnove i mjerenja u elektrotehnici pod vodstvom mentora Milivoja Crvka,
31.03.-02.04.2011. - 3. mjesto - matematika (Ana Šumberac) pod vodstvom mentora Đanija Žufića,
09.05.-11.05.2011. - povijest (Tea Načinović) pod vodstvom mentorice Diane Muškardin,
02.05.-04.05.2011. - biologija (Nermina Piragić, Andrea Miletić, Mojca Žitnik, Dominik Načinović, Nina Dobrić i Mergime Hasani) pod vodstvom mentorice Sandre Juran,
10.05.-11.05.2011. - knjigovodstvo s bilanciranjem (Pamela Šimić) pod vodstvom mentorice Orijane Tenčić,
11.05.-13.05.2011. - Globe (Dominik Načinović, Ivan Miškulin i Kristian Mohorović) pod vodstvom mentorica Mire Hrvatin, Čede Perko i Karmen Diminić Milevoj.

 

Preuzimanje:
21.03.2011. Rezultati županijskih natjecanja 2011. - pdf
21.03.2011. Rezultati školskih natjecanja 2011. - pdf

Poveznice:
Natjecanja, susreti i smotre - ssmb.hr

Fotogalerija: